FCF8-10-01-L-10.00-S-1
Manufacturer
Samtec, Inc.
VIGOR # :
Description
FCF8 CABLE ASSEMBLY
Catalog
Pluggable Cables
DataSheet
FCF8-10-01-L-10.00-S-1 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Cable Connectors:-
Number of Positions:-
Connector Type:-
Gender:-
Fastening Type:-
Features:-
Cable Type:-
Usage:-
Length:-
Color:-
Shielding:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FCF8-20-01-L-20.00-S
FCF8-20-01-L-20.00-S
FCF8 CABLE ASSEMBLY
PSF2PZA2.5MWH
PSF2PZA2.5MWH
CBL ASSY SFP28 25GIG DIRECT ATTA
1808J0160330MDT
1808J0160330MDT
CAP CER 33PF 16V X7R 1808
GPP10M-E3/54
GPP10M-E3/54
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO204AL
SSA-110-S-G
SSA-110-S-G
CONN RCPT 10POS 0.1 GOLD PCB