FFSD-17-D-10.00-01-N-RN1
DataSheet
FFSD-17-D-10.00-01-N-RN1 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")