G125-FC10605F1-0450L
Manufacturer
Harwin
VIGOR # :
Description
CBL GECKO 1.25MM F 450MM 6POS
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
G125-FC10605F1-0450L PDF
Type Description
Series:Gecko G125
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:6
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:1.48' (450.00mm)