FFSD-13-D-05.04-01-N
DataSheet
FFSD-13-D-05.04-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:26
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.420' (128.02mm, 5.04")