G125-FC13405F1-0450L
Description
CBL GECKO 1.25MM F 450MM 34POS
DataSheet
G125-FC13405F1-0450L PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:1.48' (450.00mm)