G125-FC12605L0-0150F
Description
1.25MM F/F 26POS 26AWG 150MM
DataSheet
G125-FC12605L0-0150F PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:26
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.492' (150.00mm, 5.91")