FFSD-25-D-04.00-01-N-D02-M
DataSheet
FFSD-25-D-04.00-01-N-D02-M PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket (3)
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.333' (101.60mm, 4.00")