FFSD-17-D-05.90-01-N-RW-R
DataSheet
FFSD-17-D-05.90-01-N-RW-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.492' (149.86mm, 5.90")