FFSD-15-D-02.20-01-N
DataSheet
FFSD-15-D-02.20-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:30
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.183' (55.88mm, 2.20")