FFSD-25-D-02.50-01-N-RW-R
DataSheet
FFSD-25-D-02.50-01-N-RW-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.208' (63.50mm, 2.50")