FFSD-12-D-31.50-01-N-R
DataSheet
FFSD-12-D-31.50-01-N-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:24
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)