FFSD-25-D-44.00-01-N-RW
DataSheet
FFSD-25-D-44.00-01-N-RW PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)