FFSD-25-D-13.70-01-N-R
DataSheet
FFSD-25-D-13.70-01-N-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:1.14' (347.98mm)