FFSD-10-D-10.00-01-N-RW-R
DataSheet
FFSD-10-D-10.00-01-N-RW-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")