FFSD-05-D-11.00-01-F-N
DataSheet
FFSD-05-D-11.00-01-F-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.917' (279.40mm, 11.00")