FFSD-13-D-02.38-01-N
DataSheet
FFSD-13-D-02.38-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:26
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.198' (60.45mm, 2.38")