FFSD-25-D-05.36-01-N-D02
DataSheet
FFSD-25-D-05.36-01-N-D02 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket (3)
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.447' (136.14mm, 5.36")