FFSD-06-D-04.05-01-N
DataSheet
FFSD-06-D-04.05-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:12
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.338' (102.87mm, 4.05")