FFSD-10-D-03.00-01-N-SR
DataSheet
FFSD-10-D-03.00-01-N-SR PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Number of Rows:-
Pitch - Connector:-
Pitch - Cable:-
Length:-
Features:-
Color:-
Shielding:-
Usage:-
Cable Termination:-
Contact Finish:-
Contact Finish Thickness:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
IDSS-14-D-10.00
IDSS-14-D-10.00
INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
FFSD-08-S-02.75-01-N
FFSD-08-S-02.75-01-N
TCMD-25-S-08.00-01
TCMD-25-S-08.00-01
2MM DOUBLE ROW MALE IDC ASSEMBLY
25USC15000MEFCSN22X45
25USC15000MEFCSN22X45
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
655H
655H
SWITCH TOGGLE 3PDT 10A 250V