SFSD-50-28-G-12.00-SR
DataSheet
SFSD-50-28-G-12.00-SR PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:100
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:1.00' (304.80mm)