SFSD-15-28-G-07.90-DR-NDX
DataSheet
SFSD-15-28-G-07.90-DR-NDX PDF
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:30
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.658' (200.66mm, 7.90")