SFSD-05-28-F-15.50-DL-NUS
DataSheet
SFSD-05-28-F-15.50-DL-NUS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:1.29' (393.70mm)