SFSD-10-28-G-10.00-DR-NUX
DataSheet
SFSD-10-28-G-10.00-DR-NUX PDF
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")