TCSD-17-D-10.25-01-N
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-17-D-10.25-01-N PDF
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.854' (260.35mm, 10.25")