FFMD-25-D-09.50-01
DataSheet
FFMD-25-D-09.50-01 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.792' (241.30mm, 9.50")