A01RSFR16K254S
Manufacturer
JST
VIGOR # :
Description
JUMPER RSFR-1VF-K 10"
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
A01RSFR16K254S PDF
Type Description
Series:RSF
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Cable
Number of Positions:1
Number of Rows:1
Pitch - Connector:-
Pitch - Cable:-
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")