TCSD-15-D-04.32-01-F-RW-R
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-15-D-04.32-01-F-RW-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:30
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.360' (109.73mm, 4.32")