FFMD-05-T-02.75-01-N
DataSheet
FFMD-05-T-02.75-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Plug
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.229' (69.85mm, 2.75")