TCSD-15-D-07.30-01-F
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-15-D-07.30-01-F PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:30
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.608' (185.42mm, 7.30")