STM025SC4DX030N
Manufacturer
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
VIGOR # :
Description
CONN RCPT 25POS 34AWG 30IN
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
STM025SC4DX030N PDF
Type Description
Series:DUALOBE, Nanonics
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:25
Number of Rows:2
Pitch - Connector:-
Pitch - Cable:-
Length:2.50' (762.00mm)
Features:-
Color:White, Individual
Shielding:Unshielded
Usage:-
Cable Termination:Crimp
Contact Finish:Nickel
Contact Finish Thickness:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
STM009PC0DM024N
STM009PC0DM024N
STM009PC0DM024N = WDUALOBE
IDSS-20-D-03.25-R
IDSS-20-D-03.25-R
INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
P SQUBA 4 CIRCUIT 150MM
STM025SC4DX030N
STM025SC4DX030N
CONN RCPT 25POS 34AWG 30IN