SFSD-07-28-G-03.50-DR-NDX
DataSheet
SFSD-07-28-G-03.50-DR-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.292' (88.90mm, 3.50")