FFMD-05-D-03.94-01
DataSheet
FFMD-05-D-03.94-01 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.328' (100.08mm, 3.94")