SFSD-10-28-H-04.50-D-NDS
DataSheet
SFSD-10-28-H-04.50-D-NDS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.375' (114.30mm, 4.50")