FFMD-10-T-07.90-01-N-RW
DataSheet
FFMD-10-T-07.90-01-N-RW PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Plug
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.658' (200.66mm, 7.90")