IDSS-08-D-36.00-G
Description
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 36.00"
DataSheet
IDSS-08-D-36.00-G PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:8
Number of Rows:1
Pitch - Connector:0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:0.100" (2.54mm)
Length:3.00' (914.40mm)