SFSD-07-30-H-04.33-DR-NUS
DataSheet
SFSD-07-30-H-04.33-DR-NUS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.361' (109.98mm, 4.33")