A04XAF04XAF22K254A
Manufacturer
JST
VIGOR # :
Description
JUMPER 04XAF-2S - 04XAF-2S 10"
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
A04XAF04XAF22K254A PDF
Type Description
Series:XAF
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:4
Number of Rows:1
Pitch - Connector:0.098" (2.50mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")