SFSD-10-28-G-04.25-DR-NUX
DataSheet
SFSD-10-28-G-04.25-DR-NUX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.354' (107.95mm, 4.25")