SFSD-10-30-H-07.87-S
DataSheet
SFSD-10-30-H-07.87-S PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.656' (199.90mm, 7.87")