FFSD-25-D-05.50-01-N-SR
DataSheet
FFSD-25-D-05.50-01-N-SR PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.458' (139.70mm, 5.50")