45114-010030-7700/14-C-36
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
CABLE ASSY 14 POS 36" PINOUT-C
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
45114-010030-7700/14-C-36 PDF
Type Description
Series:451
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:3.00' (914.40mm)