SFSD-07-28-G-11.80-S
DataSheet
SFSD-07-28-G-11.80-S PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.983' (299.72mm, 11.80")