SFSD-10-30-G-10.20-DR-NDX
DataSheet
SFSD-10-30-G-10.20-DR-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.850' (259.08mm, 10.20")