FFMD-17-D-08.77-01
DataSheet
FFMD-17-D-08.77-01 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.731' (222.76mm, 8.77")