FFMD-13-S-50.00-01
DataSheet
FFMD-13-S-50.00-01 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Cable
Number of Positions:26
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)