USS009PC2DC012
Manufacturer
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
VIGOR # :
Description
CONN PLUG 9POS 12" WIRE
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
USS009PC2DC012 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Individual Wire Leads
Number of Positions:9
Number of Rows:1
Pitch - Connector:-
Pitch - Cable:-
Length:1.00' (304.80mm)