IDSS-08-D-09.50
Description
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 9.50"
DataSheet
IDSS-08-D-09.50 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:8
Number of Rows:1
Pitch - Connector:0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:0.100" (2.54mm)
Length:0.792' (241.30mm, 9.50")