A08XAF08XAF22K254B
Manufacturer
JST
VIGOR # :
Description
JUMPER 08XAF-2S - 08XAF-2S 10"
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
A08XAF08XAF22K254B PDF
Type Description
Series:XAF
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:8
Number of Rows:1
Pitch - Connector:0.098" (2.50mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")