G125-MC35005L4-0300F
Description
1.25MM M/F 50POS 30AWG 300MM
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
G125-MC35005L4-0300F PDF
Type Description
Series:Gecko G125
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Plug
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.984' (300.00mm, 11.81")