SFSD-10-28-G-05.50-DR-NUS
DataSheet
SFSD-10-28-G-05.50-DR-NUS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.458' (139.70mm, 5.50")